Team

Ons team in schooljaar 2021/2022

Directeur 

Marco Meima (ma t/m vr), marco.meima@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 1/2a   

Lizanne Moreira (ma en di), lizanne.moreira@stichtingtalentis.nl

Inge Bruurmijn-Jenniskens (wo, do en vr), inge.bruurmijn@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 1/2b

Esther Brocatus (ma, di, wo en do), esther.brocatus@stichtingtalentis.nl

Lizanne Moreira (vr), lizanne.moreira@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 2c/3

Christa Baijens (ma en di), christa.baijens@stichtingtalentis.nl  

Rilana Beffers (wo, do en vr), rilana.beffers@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 4

Erna de Groot (ma (om en om), di en wo), erna.degroot@stichtingtalentis.nl

Elisabeth Grandia (ma (om en om), do en vr), elisabeth.grandia@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 5

Katja Gerbrands (ma, di, do en vr), katja.gerbrands@stichtingtalentis.nl

Christa Baijens (di en wo), christa.baijens@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 6

Rob van den Hoven (ma, di, wo en do (om en om)), rob.vandenhoven@stichtingtalentis.nl

Inge Hoeksta (do (om en om) en vr), inge.hoekstra@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 7

Janneke van den Heuvel (ma en di), janneke.vandenheuvel@stichtingtalentis.nl

Wilma Dolmans (wo, do en vr), wilma.dolmans@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten groep 8

Marion van Bergem (ma en di), marion.vanbergem@stichtingtalentis.nl

Angeline van Dijk (wo, do en vr), angeline.vandijk@stichtingtalentis.nl

Onderwijsassistenten

Anjo van de Meerakker, anjo.vandemeerakker@stichtingtalentis.nl

Christelien de Man, christelien.deman@stichtingtalentis.nl

Isabel Stuiver, isabel.stuiver@stichtingtalentis.nl

Lydia Cooijmans, lydia.cooijmans@stichtingtalentis.nl

Marga Knots, marga.knots@stichtingtalentis.nl

Pien Vorstenbosch, pien.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl

Zorgcoördinatoren

Elisabeth Grandia, groep 1/2a, 1/2b, 2c/3 en 6 (di en wo), tevens leerkracht groep 4

Inge Hoekstra, groep 4, 5, 7 en 8 (di en do (om en om)), tevens leerkracht groep 6

Gymleerkrachten

Pien Vorstenbosch (ma 2c/3 t/m 8 en vr 2c/3 t/m 6), pien.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl 

Marco Meima (vr groep 7 en 8 en di de kleutergroepen), marco.meima@stichtingtalentis.nl

Managementassistente, coördinator oudercontacten & PR en voorzitter werkgroep TSO

Nicolle de Boer, nicolle.deboer@stichtingtalentis.nl 

Conciërge

Jo Verhoeven, jo.verhoeven@stichtingtalentis.nl