Team

Ons team in schooljaar 2020/2021

 

Directeur 

Marco Meima (ma t/m vr), marco.meima@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten en onderwijsassistente groep 1/2a   

Daniëlle Aarts, leerkracht (wo, do en vr), daniëlle.aarts@stichtingtalentis.nl

Erna de Groot, leerkracht (ma en di), erna.degroot@stichtingtalentis.nl

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), anjo.vandemeerakker@stichtingtalentis.nl 

Leerkrachten en onderwijsassistentes groep 1/2b

Esther Brocatus, leerkracht (ma t/m do), esther.brocatus@stichtingtalentis.nl

Inge Bruurmijn, leerkracht (vr), inge.bruurmijn@stichtingtalentis.nl

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), anjo.vandemeerakker@stichtingtalentis.nl

Lydia Cooijmans, onderwijsassitente (ma t/m do), lydia.cooijmans@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 3

Christa Baijens, leerkracht (ma en di), christa.baijens@stichtingtalentis.nl  

Rilana Beffers, leerkracht (wo t/m vr), rilana.beffers@stichtingtalentis.nl

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), anjo.vandemeerakker@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 4

Elisabeth Grandia, leerkracht (ma en wo t/m vr), elisabeth.grandia@stichtingtalentis.nl

Angela Straver, leerkracht  (di), angela.straver@stichtingtalentis.nl

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), anjo.vandemeerakker@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 5

Katja Gerbrands, leerkracht (ma, do en vr), katja.gerbrands@stichtingtalentis.nl

Inge Bruurmijn, leerkracht (di en wo), inge.bruurmijn@stichtingtalentis.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), pien.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 6

Rob van den Hoven, leerkacht (ma, di en wo), rob.vandenhoven@stichtingtalentis.nl

Inge Hoeksta, leerkracht (do en vr), inge.hoekstra@stichtingtalentis.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), pien.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl

Leerkracht en onderwijsassitente groep 7

Wilma Dolmans, leerkracht (ma t/m vr), wilma.dolmans@stichtingtalentis.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), pien.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl

Leerkracht en onderwijsassitente groep 8

Mark de Kok, leerkracht (ma t/m vr), mark.dekok@stichtingtalentis.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), pien.vorstenbosch@stichtingtalentis.nl

Gymleerkrachten

Abke Francissen (vr), abke.francissen@stichtingtalentis.nl 

Marco Meima (ma groep 5 en 8 en di de kleutergroepen), marco.meima@stichtingtalentis.nl

Muziekleerkracht

Wido de Klein (wo), wido.deklein@stichtingtalentis.nl

Administratief medewerkster, coördinator oudercontacten & PR en voorzitter werkgroep TSO

Nicolle de Boer, nicolle.deboer@stichtingtalentis.nl 

Conciërge

Jo Verhoeven, jo.verhoeven@stichtingtalentis.nl

 

Teamfoto

Hier volgt binnenkort onze teamfoto.