Team

Ons team in 2018-2019

   

Marco Meima

directeur

m.meima@bsdebron.nl

   

      

Daisy Gloudemans

leerkracht groep 1/2a (ma, di en vrij)

d.gloudemans@bsdebron.nl 

 

Erna de Groot

leerkracht groep 1/2a (wo en do)

 

  

Elisabeth Smaal

leerkracht groep 1/2b (ma en wo t/m vr), IB-er groep 1/2a, 3 en 4

e.smaal@bsdebron.nl 

 

   

Ineke van Erp

leerkracht groep 1/2b (di), IB-er groep 1/2b en groep 5 t/m 8

 

   

Christa Baijens

leerkracht groep 3 (ma en di)

c.baijens@bsdebron.nl    

 

  

Joke Oost

leerkracht groep 3 (wo, do en vr)

j.oost@bsdebron.nl 

 

Esther Brocatus

leerkracht groep 4 (ma t/m do)

e.brocatus@bsdebron.nl

 

Pien Vorstenbosch

leerkracht groep 4 (vr), onderwijsassistente groep 5 t/m 8 (ma t/m do)

p.vorstenbosch@bsdebron.nl

 

  

Angela Straver

leerkracht groep 5 (di en wo)

a.straver@bsdebron.nl 

 

 

Nathalie Zimmerman

leerkracht groep 5 (ma, do en vr)

n.zimmerman@bsdebron.nl 

 

 

Wilma Dolmans

leerkracht groep 6

w.dolmans@bsdebron.nl

 

   

Mark de Kok

leerkracht groep 7

m.dekok@bsdebron.nl 

 

  

Rilana Beffers

leerkracht groep 8 (wo t/m vr)

r.beffers@bsdebron.nl  

 

  

Abke Francissen

leerkracht groep 8 (ma en di), gymleerkracht

a.francissen@bsdebron.nl 

 

Anjo van de Meerakker

onderwijsassistente groep 1 t/m 3

a.vandemeerakkker@bsdebron.nl

 

Ilse van Esch

leerlingbegeleidster (vrijdagochtend)

i.vanesch@bsdebron.nl

 

Nicolle de Boer

administratief medewerkster en coördinator oudercontacten & PR

n.deboer@bsdebron.nl 

 

Jo Verhoeven

conciërge

j.verhoeven@bsdebron.nl