Team

 

Ons team in schooljaar 2019/2020

   

Marco Meima

directeur

m.meima@bsdebron.nl

   

      

Daisy Gloudemans

leerkracht groep 1/2a (ma, di en vrij)

d.gloudemans@bsdebron.nl 

 

Erna de Groot

leerkracht groep 1/2a (wo en do)

 

 

Esther Brocatus

leerkracht groep 1/2b (ma t/m do)

e.brocatus@bsdebron.nl

 

   

Christa Baijens

leerkracht groep 3 (ma en di)

c.baijens@bsdebron.nl    

 

Rilana Beffers

leerkracht groep 3 (wo t/m vr)

r.beffers@bsdebron.nl

 

Angela Straver

leerkracht groep 4 (di)

a.straver@bsdebron.nl 

 

Ineke van Erp

leerkracht groep 5 (wo)

i.vanerp@bsdebron.nl

 

 

Nathalie Zimmerman

leerkracht groep 6 (ma, do en vr)

n.zimmerman@bsdebron.nl 

 

 

Wilma Dolmans

leerkracht groep 7

w.dolmans@bsdebron.nl

 

   

Mark de Kok

leerkracht groep 8

m.dekok@bsdebron.nl 

 

  

Abke Francissen

leerkracht gymleerkracht (vr)

a.francissen@bsdebron.nl 

 

Anjo van de Meerakker

onderwijsassistente groep 1 t/m 3

a.vandemeerakkker@bsdebron.nlNicolle de Boer

 

administratief medewerkster en coördinator oudercontacten & PR

n.deboer@bsdebron.nl 

 

Jo Verhoeven

conciërge

j.verhoeven@bsdebron.nl