Team

Ons team in schooljaar 2019/2020

 

Directeur 

Marco Meima (ma t/m vr), m.meima@bsdebron.nl

 

Leerkrachten en onderwijsassistente groep 1/2a   

Daisy Gloudemans, leerkracht (ma, di en vrij) d.gloudemans@bsdebron.nl 

Erna de Groot, leerkracht (wo en do), e.degroot@bsdebron.nl

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), a.vandemeerakker@bsdebron.nl 

Kirsten Bade, onderwijsassitente (wo en vr), k.bade@bsdebron.nl

 

Leerkrachten en onderwijsassistentes groep 1/2b

Esther Brocatus, leerkracht (ma t/m do), e.brocatus@bsdebron.nl

Inge Bruurmijn, leerkracht (vr), i.bruurmijn@bsdebron.nl

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), a.vandemeerakker@bsdebron.nl 

Kirsten Bade, onderwijsassitente (wo en vr), k.bade@bsdebron.nl

Lydia Cooijmans, onderwijsassitente (ma t/m do), l.cooijmans@bsdebron.nl

 

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 3

Christa Baijens, leerkracht (ma en di), c.baijens@bsdebron.nl    

Rilana Beffers, leerkracht (wo t/m vr), r.beffers@bsdebron.nl

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), a.vandemeerakker@bsdebron.nl 

Kirsten Bade, onderwijsassitente (wo en vr), k.bade@bsdebron.nl

 

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 4

Elisabeth Grandia, leerkracht (ma en wo t/m vr), e.smaal@bsdebron.nl

Angela Straver, leerkracht  (di), a.straver@bsdebron.nl 

Anjo van de Meerakker, onderwijsassistente (ma, di en do), a.vandemeerakker@bsdebron.nl 

Kirsten Bade, onderwijsassistente (wo en vr), k.bade@bsdebron.nl

 

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 5

Katja Gerbrands, leerkracht (ma, di, do en vr), k.gerbrands@bsdebron.nl

Ineke van Erp, leerkracht (wo), i.vanerp@bsdebron.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), p.vorstenbosch@bsdebron.nl

 

Leerkrachten en onderwijsassitente groep 6

Nathalie Zimmerman, leerkracht (ma, do en vr), n.zimmerman@bsdebron.nl 

Inge Bruurmijn, leerkracht (di en wo), i.bruurmijn@bsdebron.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), p.vorstenbosch@bsdebron.nl

 

Leerkracht en onderwijsassitente groep 7

Wilma Dolmans, leerkracht (ma t/m vr), w.dolmans@bsdebron.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), p.vorstenbosch@bsdebron.nl

 

Leerkracht en onderwijsassitente groep 8

Mark de Kok, leerkracht (ma t/m vr), m.dekok@bsdebron.nl 

Rob van den Hoven, zij-instromer (ma, wo en do), r.vandenhoven@bsdebron.nl

Pien Vorstenbosch, onderwijsassitente (ma t/m vr), p.vorstenbosch@bsdebron.nl

 

Gymleerkrachten

Abke Francissen (vr), a.francissen@bsdebron.nl 

Marco Meima (ma groep 5 en 8 en di de kleutergroepen), m.meima@bsdebron.nl

 

Muziekleerkracht

Wido de Klein (wo), w.deklein@bsdebron.nl

 

Administratief medewerkster, coördinator oudercontacten & PR en voorzitter werkgroep TSO

Nicolle de Boer, n.deboer@bsdebron.nl 

 

Conciërge

Jo Verhoeven, j.verhoeven@bsdebron.nl

 

Teamfoto

Hier volgt binnenkort onze teamfoto.